تبلیغات
لرد 2011 منتشر گردید توان بی پایان - پكیج فروشگاه ساز تبلیغاتی درآمدزا
پنجشنبه 22 مهر 1389

پكیج فروشگاه ساز تبلیغاتی درآمدزا

• نوشته شده توسط: حامد محمدزاده

برای خرید پكیج فروشگاه ساز ابتدا باید در سایت فروتل عضو گردیده و در پنل همكاری خود اقدام به سفارش و خرید
پكیج نمایید

برنامه فروشگاه تبلیغاتی ابزاری حرفه ای برای كسب درآمد از طریق فروتل می باشد. همكارانی كه مایل به استفاده از این پكیج می باشند می توانند طی مراحل زیر این پكیج را تهیه نمایند. این فروشگاه ساز تا حد بسیار زیادی شما را از داشتن اطلاعات فنی و برنامه نویسی و گذاشتن كدها در صفحات مختلف و... راحت می كند و دیگر نیازی نیست این كارها را شما انجام دهید.
درخواست راه اندازی فروشگاه اختصاصی اینترنتی ویژه همكاران فروتل
پكیج فروشگاه ساز تبلیغاتی فروتل ویژه همكاران سیستم كسب درآمد فروتل می باشد و تمامی همكاران فروتل كه مایل به داشتن سایت فروشگاهی جامع و اختصاصی هستند می توانند طبق مراحل زیر درخواست نمایند.
در سایت فروشگاهی كه برای شما راه اندازی می كنیم محصولات فروشنده های تحت قرارداد فروتل با نظارت و مدیریت شما ارائه می شود و با تبلیغ شما برای این سایت كه به صورت اختصاصی متعلق به شما خواهد بود ، درآمد حاصل از فروش به حساب شما واریز می گردد و شما را از داشتن اطلاعات فنی طراحی و برنامه نویسی بی نیاز می نماید و نسبت به امكانات بسیار خوب این پكیج با قیمت بسیار عالی و بی نظیر و با حمایت مالی فروتل ارائه می شود و نیاز نیست شما برای راه اندازی سایت اختصاصی هزینه های بسیار زیاد بپردازید و با كمك این پكیج بی نظیر با كمترین هزینه می توانید از اینترنت كسب درآمد كنید. بدون نیاز به داشتن محصولی برای فروش و صرف زمان و هزینه ای بابت طراحی سایت مالك سایت جامع فروشگاهی خواهید شد كه متناسب با تكنولوژی و سیستم كسب درآمد فروتل می باشد.

حمایت مالی و فنی فروتل
(اسپانسر شركت مبتكران توسعه تجارت پارسیان) :

قیمت اصلی فروشگاه ساز تبلیغاتی 250 هزار تومان است ولی با حمایت مالی اسپانسری فروتل به مدت محدود با تخفیف بسیار زیاد به قیمت 50 هزار تومان در 2 قسط ویژه شما همكاران فروتل عرضه می شود. مبلغ 30 هزار تومان در ابتدا گرفته می شود و مبلغ 20 هزار تومان در آینده از كاركرد پنل شما كسر می شود.

مختصری درباره امكانات فروشگاه ساز تبلیغاتی :
سیستم كامل مدیریتی برای برای تبلیغ انواع محصولات با امكان تعریف بی نهایت محصول و دسته بندی مختلف
امكانات كامل فروشگاه تبلیغاتی اینترنتی
سیستم تبلیغاتی بنر و لینكدونی با مدیریت كامل و دقیق
سیستم اطلاع رسانی و خبری منحصر به فرد
كنترل كامل و امكان تغییر پوسته و قالب ظاهری سایت (امكان تغییر تمام تصاویر و استایل سایت)
امكانات آپدیت محصولات یا مطالب سایت
امكان آپدیت كل سایت در نسخه های جدید فروشگاه ساز تبلیغاتی در آینده
سیستم هوشمند تبلیغاتی متناسب با موتورهای جستجو
امكان تعریف چند كاربر با پنلهای مختلف برای مدیریت مطالب سایت
و امكانات بسیار دیگر......
چند نمونه از نسخه اولیه پكیج
http://www.shahrecd.com
http://www.nashreketab.com
http://www.tala-javaher.com
http://www.118kala.com
http://www.bazarekhodro.com
و ...

مراحل درخواست راه اندازی فروشگاه اینترنتی :

مرحله 1) انتخاب آدرس سایتتان (دامین) كه الان آزاد باشد و قبلاً ثبت نشده باشد ، می توانید به سایت Abarkam.com/whois.php مراجعه نمایید و از آزاد بودن نام سایت مورد نظرتان مطلع شوید.
می توانید از لینك زیر برای انتخاب دامنه مناسب .ir استفاده نمایید
http://www.nic.ir/Just_Released?captcha=785845

مرحله 2) واریز مبلغ 30 هزار تومان به حساب :

  سیبا بانك ملی به نام رضا علائی - شماره حساب 0102497433007 - شماره كارت سیبا 6037-9910-9500-3210  و یا
  سپهر بانك صادرات به نام رضا علائی - شماره حساب 0301117391006 - شماره كارت سپهر 6037-6911-1839-5862


مرحله 3) فرم زیر با دقت پرنمایید.

مرحله 4) حدكثر ظرف مدت 2 تا 15 روز پس از درخواست شما و تایید آن توسط بخش فنی فروتل ، سایت شما راه اندازی می گردد. امكانات كامل مدیریتی و امكان تغییر ظاهری در رنگبندی و عكسهای بكار رفته در سایتتان ، دسته بندی های سایت و ... در پنل كاربری كه در اختیار شما قرار داده می شود وجود دارد و توسط خودتان به سادگی قابل تغییر است ولی امكان تغییر كلی در برنامه فروشگاه ساز وجود ندارد و تغییرات جزئی و سفارشی سازی برنامه با محاسبه هزینه خواهد بود. توجه داشته باشید كه در زمینه تبلیغات برای سایتتان خودتان باید اقدام نمائید و فروتل در این زمینه تعهدی نمی دهد ولی راهنمائی و مشاوره می دهد.

مرحله 5) یك نسخه قرارداد حاوی سند مالكیت سایت فروشگاهی و شرایط و ضوابط آن به آدرسی ایمیل شما ارسال می گردد كه آنرا تكمیل نموده و امضاء می نمایید و به آدرس پستی فروتل ارسال می كنید فروتل نسخه دیگری را بر اساس اطلاعات شما تكمیل كرده و به آدرس پستی شما ارسال می نماید

نكته بسیار مهم : همكارانی كه پكیج فروشگاه ساز تبلیغاتی فروتل را خریداری نمایند ، تحت حمایت خدمات ویژه فروتل قرار می گیرند. این خدمات ویژه شامل تخفیف در پكیجها ، عضویت در انجمن تخصصی تبلیغات و كسب درآمد اینترنتی و غیر اینترنتی ، حمایتهای مالی و تبلیغاتی و جوایز و پاداشهای مختلف برای همكاران برتر ، استخدام با حقوق ثابت در فروتل در سراسر كشور برای همكاران برتر ، اعطای نمایندگی به تعداد محدود با مزایای خاص به همكاران برتر و... .

ثبت عضویت در گروه فروتل

نظرات()
برچسب ها: د پكیج فروشگاه ساز ، فروشگاه تبلیغاتی ، فروشگاه ساز ، فروشگاه ، سیستم كسب درآمد ، راه اندازی فروشگاه ،
« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools