تبلیغات
لرد 2011 منتشر گردید توان بی پایان - رویا بینی۱
یکشنبه 2 خرداد 1389

رویا بینی۱

• نوع مطلب: هوشیاری در رویا ،
• نوشته شده توسط: حامد محمدزاده

خواب دیدن..رویا...خواب نما..بختک..کابوس ...اینها لغاتی هستند که همه ما کم و بیش با آنها آشناییم و یکی از موضوعات ساده زندگی ماست.همه ما این منبع عظیم را ساده می انگاریم.خیلی از ما نمی دانیم که اطلاعاتی که در برخی خواب ها به به ذهن ما می آید هشدار های آینده هستند. می خواهم به گونه ای جدید به صورت فهرست وار نکاتی را در باره خواب و رویا بگویم هر یک از بندهای زیر خود دنیایی مطلب است لیک مجال یک مطلب را حوصله ای محدود است لذا به همین بسنده می کنم:
 


1-همه ما هر شب خواب میبینیم و در چند دقیقه اول بعد ا ز خواب تقریبا تمام اطلاعات فراموش می شود.توصیه همه مکاتب باطنی مبتنی بر رویا بینی حفظ و احترام به رویاست.روان شناسان می گویند کنار تخت خود قلم و کاغذ بگذارید و بعد از بیدار شدن هر چه که می توانید بنویسید.این عمل یعنی یادداشت خواب بسیار روش خوبی است و نتایج خوبی دارد.

2-رویا حامل اطلاعاتی از جهان ما و جهان های موازی و زمان های مختلف است که به ضمیر ناخود آگاه ما می آید.این اطلاعات از سطوح بالا تر آگاهی جهانی به ما القا می شوند اگر بهره بگیریم و بفهمیم معجزاتی شگرف را می توانیم در زندگی بوجود آوریم.

3-تمام ادیان ابراهیمی جایگاهی خاص برای رویا بینی دارند و همواره در کتب آسمانی اشاراتی به رویا بینی شده است و در بسیاری موارد رویا بینی یکی از ویژگی های الهی انسان و راهی برای ارتباط با ملکوت است.در اسلام جایگاه خاصی برای رویا های صادقه قرار داده شده است و در برخی موارد از آن در حد وحی به مومنین اشاره شده است.

4-مکاتب باطنی و اسرار گرا عمیقا به رویا بینی و دریافت رویا تاکید دارند.مکتب تولتک که توسط کارلوس کاستاندا در سطح جهانی منتشر شد و مذهب اکنکار که توسط پال تویچل جهانی شد دو مورد از مکاتب اسرار گرا هستند که رویابینی جز لاینفک دریافت باطنی افراد در آنها می باشد.

5-از لحاظ روان شناسی خواب پیام های ضمیر ناخود آگاه است که حاصل از سر برآوردن امیال سرکوفته و پس زده است که به زبان سمبل و نشانه در خواب نشان داده می شوند.یافته های اخیر روان شناسان و فراروان شناسان حاکی از این مطلب است که رویا فراتر از آنی است که قبلا توسط فروید شرح داده شده است.در بسیاری از موارد روان شناسان نمی توانند ویژگی های ماورایی رویا را با تئوری ها ی کنونی شرح دهند.خواب هایی که می بینیم باید تعبیر شود.به نظر من از کنار هیچ رویایی نباید آسان گذشت.کتب تعبیر خواب متعددی در دسترس هست و برخی افراد نیز در این باب تخصص دارند انچه مهم است این است که معمولا تعبیر های روان شناسانه تعبیر هایی مادی هستند و فاقد قدرت و نفوذ تعبیر خواب های مبتنی بر درک دینی و ماورایی..به همین دلیل سعی کنیم از تعبیر های پیامبران و ائمه استفاده کنیم.

6-تحقیقات متخصصان مغز و اعصاب در سراسر جهان برای یافتن ماهیت الکترو-شیمیایی مغز در خواب و رویا هر چند پیشرفت زیادی کرده است اما بسیاری از سوالات در این باب و ایجاد ارتباط و پل بین ماورا خواب و رویا و عملکرد مغز هنوز در پس پرده ابهام است.

7-بررسی کابوس در هر سه جهت(بررسی ماورایی-روان شناسی-مغز و اعصاب )ادامه دارد و هر یک نظر به خصوص دارد ولی همه بررسی های نتایج تقریبا مشابهی دارد :کابوس بستگی مستقیمی به شیوه زندگی انسان دارد .کابوس از استرس واپس زدگی و عقده ها ناشی می شود.یک نسخه بسیار جالب و کار آمد این است : (( هر گاه در خواب با جانور یا موضوعی ترسناک مواجه شدی به جای فرار با او مقابله کن)) قبیله سنوی در اندونزی هیچ گونه بیماری روانی ندارند چرا که روش بالا را از کودکی به فرزندان یاد می دهند.آن جانور و آن اتفاقات عقده ها و مسائل درونی ما هستند. آنها لشگر های بیگانگان هستند(با احترام به این تعبیر از خانوم فلورانس اسکاول شین)آنها لهیب های خفته در خاکستر ضمیر ناخود آگاه هستند.اگر با انها بجنگی برای همیشه از سراچه درونت بیرون می روند.با این جنگ خودت را از هرگونه مشکل روانی رها خواهی کرد.

8-رویا بینی کنترل شده گونه خاصی از رویا دیدن است که شخص در آن آگاه هست که خواب می باشد و اعمل ارادی انجام می دهد و می داند تمام سناریو دروغین است.رویا بینی کنترل شده یکی از مباحث فوق العاده جالب در موضوع رویاست که طرفداران بسیاری دارد.تجربه شخصی این مسئله به من نشان داد رویا بینی کنترل شده در برخی موارد می تواند ترسناک باشد و در برخی حالات تقریبا می شود گفت کشف مرز بیداری و خواب بسیار دشوار می شود.تجربه ارتباط با روح یک متوفی که در گذشتن او در ذهن ما حک شده است به ما کمک می کند بفهمیم خواب هستیم.خیلی نشانه هست که بفهمیم خوابیم: ! ساعت ها در خواب معمولا یا از کار افتاده اند یا این که فقط یک عقربه دارند !! به هر نوشته بنگری و سرت را برگردانی و دوباره ببنی نوشته تغییر میکند !!! دستشویی و توالت در خواب فاقد حریم پوششی است !!!! حرکت در خواب به کندی صورت میگیرد.انگار در خواب داری در آب راه می روی. !!!!! تغییر مکان در خواب به سرعت انجام می شود و مکان و زمانی متفاوت از لحظه ای قبل می روی و...... می توانی بسیاری از موارد بالا را از کتب رویا بینی و افرادی که در این باب کار کرده اند یاد بگیری.

9-برخی رویا ها انرژی شفا بخشی دارند.بسیاری از ارواح متعالی در عالم خواب بر بیماران وارد می شوند و آنان پس از بیداری شاهد شفا یافتن بیماری خود بوده اند. بسیاری از موارد فوق در بین شیعیان دیده شده است .ارواح متعالی خود را معرفی نمی کنند به همین دلیل افراد اسامی مورد نظر خود را می گذارند .استاد رویا ارواح متعالی هستند که در رویا بر افراد نازل می شوند و برای بهبود زندگی یا ایمان افراد پیام هایی قوی می دهند و یاد آنها همیشه در ذهن فرد می ماند .ارواح متعالی و استادان رویا یکی از نعمت های خداوند متعال برای ماست.همان طور که ارواح شیطانی و مس آنها مصائب بی شماری را برای ما به وجود می آورند.تجربه درک هر دو این ارواح به من نشان داد که مس روح شیطانی تا چه حد وحشتناک و درک ارتباط با ارواح متعالی تا چه حد زندگی ما را بهشتی می کند.

10-هر برنامه ای که قبل از خواب به ضمیر ناخود آگاه داده شود به نحو اعجاب انگیزی در آینده اجرا می شود.جملات تاکیدی و تصویر سازی قبل از خواب از فعالیت های فردا و یا در نظر داشتن ساعت بیدار شدن بدون کوک کردن ساعت به دقت مورد قبول ضمیر ناخود آگاه قرار می گیرد و اجرا می شود.

11-قبل از این که به خواب کامل برویم و یا این که کامل از بستر برخیزیم حالتی بین خواب و بیداری هست که حواس ما تقریبا در مرحله اگاهی و هوشیاری بیداری قرار دارد اما رویا هایی کوتاه و منقطع همراه با صدا می بینیم که معمولا مشوش و پراکنده است و گاهی همراه با تنش هست.در این مرحله معمولا درک این که خواب هستیم یا بیدار بسیار دشوار است.شاید بسیاری از رویا ها را در این مرحله ببینیم که ناشی از پردازش اتفاقات پیرامون ما باشد(مثلا برنامه رادیویی که اطراف ما روشن است)

12-بنا بر عقیده مکاتب مبتنی بر متافیزیک روح ما از در زمان خواب از بدن جدا می شود و به پرواز در جهان های بالا تر حرکت می کند و کسب اگاهی می کند اما به واسطه وجود تار های نقره ای که قابلیت گستردگی بینهایت دارند به بدن متصل اند و اگر این رشته ها قطع شود شخص می میرد.کالبد اختری(همان روح )اگر به واسطه تحریک حواس شخص خوابیده نیاز به برگشت سریع به بدن داشته باشد شخص در خواب می بیند که از جایی سقوط می کند و قبل از برخورد بر زمین از خواب بر می خیزد که همراه با عرق کردن و تپش قلب است.در این حالت اضطراری کالبد اختری به بدن وارد می شود و احساس بدی به فرد دست می دهد.

13-گاهی اوقات در خواب می بینیم که بیدار شده ایم و لی بعد از چند دقیقه می بینیم که آن موضع رویا بوده است و ما به واقع خواب بوده ایم.انگار دوبار از خواب بیدار شده ایم.در برخی موارد تشخیص این که در خواب دیده بودیم که از خواب بیدار شده ایم بسیار دشوار است.در این حالت کالبد اختری خارج از بدن بوده است به بلند شدن از جا پرداخته است و ما یقینا احساس بیداری کرده ایم . ما در کالبد اختری حواس کاملی داریم.به همین دلیل باور داریم بیدار شده ایم.گاهی اوقات می بینیم بیداریم ولی نمی توانیم حرکت کنیم.علت آن است کالبد اختری هنوز کاملا وارد بدن نشده است.به همین دلیل آگاهی داریم اما توان حرکت نداریم.بسیاری از موارد این حالت همراه با سنگینی قفسه سینه و کتف و پشت همراه است که تقریبا در تمامی ملل از آن تعبیر یکسانی می شود همان چیزی که در فرهنگ ما به ((بختک)) تعبیر می شود.

14-اگر قبل از خواب از دیدن کابوس هراس داری یک بار سوره کافرون را بخوان.مطمئن باش دیگر کابوس نمیبینی.من این کار را تجربه کرده ام همیشه جواب داده است.

15-ارتباط با دیگران در رویا و یا ورود به رویای دیگران و کلا تاثیر بر رویا های دیگران امری است که نباید از پوشش و استتار اهل صدق خارج شود و به دست نا اهلان بیفتد به همین دلیل در این باب نمی نویسم.

16-با تمریناتی خاص می شود کالبد اختری را آگاهانه از بدن خارج کرد و در حالت هوشیاری به سفر با روح پرداخت که به آن (( برون فکنی کالبد اختری)) گفته می شود .سایت های متعددی در باب تمرینات برون فکنی وجود دارد .من شخصا این تمرینات را توصیه نمی کنم چون ممکن است برای برخی خطرناک باشد و موجب اختلالات روانی شود.

| نوشته شده توسط سید حسام الدین حسینی


مزایای خرید پستی از سایتهای kala1362و ریچمن شاپ
امنترین  و سریعترین شیوه خرید اینترنتی

1.پرداخت وجه کالا  پس از  دریافت سفارش
2. کاهش هزینه های حمل و نقل در شهر
3.سفارش محصول بدون دردسر و اتلاف زمان
4.امکان خرید در هر ساعت از شبانه روز
5.دریفات سفارش در هر نقظه از ایران
6.رهگیری سفارش  از طریق این سایتها
7.بیمه سفارش شما توسط شرکت پست

 نرم افزار حفظ لغات(لایتنر) اورانوس نسخه ۴  آموزش تقویت حافظه و تند خوانی دکتر سیدا: مرد حافظه ایران
  زبان انگلیسی به كمك امواج مغزی دراستراحت و خواب همراه با تقویت حافظه نصرت  تقویت امواج مغزی (4CD)
  المائده 2 مجموعه نرم افزاری لرد 2010
  آموزش تایپ ده انگشتی روش های یادسپاری لغات
 آموزش تولید قارچ های خوراكی كاملترین مرجع آموزشی شعبده بازی
 دیکشنری مترجم متن به 16 زبان زنده دنیا Tell Me More Premium 10
 مبدل گفتار به نوشتار آموزش زبان انگلیسی نصرت در 90
 آموزش حرفه ای دفاع شخصی مجموعه فوق العاده موسیقی درمانی، آرامش بخشی و سه بعدی
 آموزش جامع حسابداری نرم افزار چاپ روی چک اورانوس نسخه ۵
 نرم افزار ارسالsms تبلیغاتی از . آشنایی کامل با ذهن
نظرات()

« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools