تبلیغات
لرد 2011 منتشر گردید توان بی پایان - سیستم همکاری در فروش فروتل
عضویت در سیستم همكاری و كسب درآمد از فروتل برای تمامی افراد در ایران و سراسر جهان آزاد است و هر فردی با هر مقدار دانش و توانائی می تواند از سایت فروتل درآمد بسیار مناسبی كسب كند.در سیستم كسب درآمد از فروتل شما با یك كلیك و در یك لحظه می توانید از 100 تومان تا 100 هزار تومان درآمد داشته باشید كه به شرط همكاری مداوم و حرفه ای شدن در این كار ماهانه درآمد قابل توجهی خواهید داشت و می توانید این كار را به عنوان یك شغل پردرآمد در منزل برای خود در نظر بگیرید كه زمان زیادی هم از وقت شما را نمی گیرد.

استخدام در سیستم كسب درآمد از فروتل

چطور می توانید با فروتل پولدار شوید ؟!! دو روش كسب درآمد از طریق فروتل:
 1. روش اول) تبلیغ و فروش مستقیم محصولات فروتل و گرفتن پورسانت از هر فروش در فضای اینترنت
      مراحل :
  عضویت در سیستم كسب درآمد فروتل
  مطالعه روشهای تبلیغ ارائه شده در پنل كاربریتان
  خرید محصولات فروتل توسط مشتریان از طریق لینك متعلق به شما كه در پنل كاربریان قرار دارد
  واریز پورسانت به حساب بانكی شما دو بار در ماه (كلیه تراكنش ها و خریدهای مشتریان كه از طریق لینك شما انجام گرفته باشد در پنل كاربریتان قابل رهگیری می باشد و امكانات كاملی برای كنترل صحت فعالیتها در اختیار شما قرار داده شده است)

 2. روش دوم) معرفی سیستم ما به دیگران و به عضویت درآوردن آنها با كد معرف خودتان
      مراحل :
  عضویت در سیستم كسب درآمد فروتل
  مطالعه روشهای تبلیغ ارائه شده در پنل كاربریتان
  به عضویت درآوردن دیگران از روشهایی كه در مرحله قبل به شما آموزش داده شده است
  7 درصد از پورسانت فردی كه شما به سیستم معرفی كرده اید برای همیشه به شما تعلق خواهد داشت
  واریز پورسانت به حساب بانكی شما دو بار در ماه (كلیه تراكنش ها و خریدهای مشتریان كه از طریق فردی كه شما معرفی كرده اید در پنل كاربریتان قابل رهگیری می باشد و امكانات كاملی برای كنترل صحت فعالیتها در اختیار شما قرار داده شده است)
روشهای فوق به صورت كلی بیان گردید و برای اطلاع از جزئیات بایستی عضو سیستم شده و بخش های مختلف پنل كاربریتان را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.
روشهایی كه شما می توانید از هر كدام از آنها به تنهایی و یا با هم برای تبلیغات و بازاریابی و كسب درآمد استفاده نمائید به شرح زیر است :
تبلیغ محصولات یا خدمات در سایت و یا وبلاگ خودتان (دانش فنی زیادی لازم ندارد و ما به شما در این زمینه كمك می كنیم) یا تبلیغات از طریق ایمیل ، تبلیغات در گروه های یاهو و گوگل و سایتهای متنوع اینترنتی مشابه ایستگاه و غیره ، تبلیغات در اتاقهای چت یاهو و غیره ، تبلیغات به وسیله بازاریابی در سطح شهر ، تبلیغات تلفنی ، استفاده از پوستر و بروشور و یا هر روش دیگر كه خودتان برای تبلیغات مناسب دیدید و یا هر روش تبلیغی كه ابداع كنید و ما هم در پیشرفت كارتان به شما كمك می كنیم.
3-
  پكیج فروشگاه ساز تبلیغاتی درآمدزا
پكیج فروشگاه ساز تبلیغاتی فروتل ویژه همكاران سیستم كسب درآمد فروتل می باشد و تمامی همكاران فروتل كه مایل به داشتن سایت فروشگاهی جامع و اختصاصی هستند می توانند طبق مراحل زیر درخواست نمایند.
در سایت فروشگاهی كه برای شما راه اندازی می كنیم محصولات فروشنده های تحت قرارداد فروتل با نظارت و مدیریت شما ارائه می شود و با تبلیغ شما برای این سایت كه به صورت اختصاصی متعلق به شما خواهد بود ، درآمد حاصل از فروش به حساب شما واریز می گردد و شما را از داشتن اطلاعات فنی طراحی و برنامه نویسی بی نیاز می نماید و نسبت به امكانات بسیار خوب این پكیج با قیمت بسیار عالی و بی نظیر و با حمایت مالی فروتل ارائه می شود و نیاز نیست شما برای راه اندازی سایت اختصاصی هزینه های بسیار زیاد بپردازید و با كمك این پكیج بی نظیر با كمترین هزینه می توانید از اینترنت كسب درآمد كنید. بدون نیاز به داشتن محصولی برای فروش و صرف زمان و هزینه ای بابت طراحی سایت مالك سایت جامع فروشگاهی خواهید شد كه متناسب با تكنولوژی و سیستم كسب درآمد فروتل می باشد.

حمایت مالی و فنی فروتل
(اسپانسر شركت مبتكران توسعه تجارت پارسیان) :

قیمت اصلی فروشگاه ساز تبلیغاتی 250 هزار تومان است ولی با حمایت مالی اسپانسری فروتل به مدت محدود با تخفیف بسیار زیاد به قیمت 40 هزار تومان در 2 قسط ویژه شما همكاران فروتل عرضه می شود. مبلغ 25 هزار تومان در ابتدا گرفته می شود و مبلغ 15 هزار تومان در آینده از كاركرد پنل شما كسر می شود. لازم به ذكر است مبلغ 25 هزار تومان از قیمت پكیج بابت ثبت یكساله هاست و دامین می باشد و 15 هزار تومان بابت نصب و راه اندازی فروشگاه ساز تبلیغاتی است.

مختصری درباره امكانات فروشگاه ساز تبلیغاتی :
سیستم كامل مدیریتی برای برای تبلیغ انواع محصولات با امكان تعریف بی نهایت محصول و دسته بندی مختلف
امكانات كامل فروشگاه تبلیغاتی اینترنتی
سیستم تبلیغاتی بنر و لینكدونی با مدیریت كامل و دقیق
سیستم اطلاع رسانی و خبری منحصر به فرد
كنترل كامل و امكان تغییر پوسته و قالب ظاهری سایت (امكان تغییر تمام تصاویر و استایل سایت)
امكانات آپدیت محصولات یا مطالب سایت
امكان آپدیت كل سایت در نسخه های جدید فروشگاه ساز تبلیغاتی در آینده
سیستم هوشمند تبلیغاتی متناسب با موتورهای جستجو
امكان تعریف چند كاربر با پنلهای مختلف برای مدیریت مطالب سایت
و امكانات بسیار دیگر......
چند نمونه از نسخه اولیه پكیج
http://www.shahrecd.com
http://www.nashreketab.com
http://www.tala-javaher.com
http://www.118kala.com
http://www.bazarekhodro.com
نكات مهم در تكمیل فرم ثیت نام در سیستم كسب درآمد:

1) شماره حساب بانكی شما حتماً سیبای ملی یا سپهر صادرات باشد و در صورت امكان شماره 14 رقمی كارت را نیز برای واریز كارت به كارت وارد نمائید. اگر كارت سیبا یا سپهر ندارید لطفاً جهت افتتاح حساب اقدام نمائید تا واریزیها برای شما سریعتر انجام گیرد.
2) پس از پایان عضویت ، حساب شما حداكثر پس از 24 ساعت فعال می شود و ایمیل فعال سازی برای شما ارسال می شود، لطفاً قسمت Bulk ایمیل خود را نیز ملاحظه كنید چون احتمال دارد ایمیل فعال سازی به این قسمت برود.
3) پس از دریافت ایمیل فعال سازی شما می توانید وارد پنل خود شده و كسب درآمد خود را آغاز نمائید.


    ثبت نام در سیستم كسب درآمد فروتل


« ارسال برای دوستان »
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by ParsTools